kalendarze ścienne,
książkowe i biurkowe

A5 dzienny

B5 tygodniowy

A4 dzienny

A4 tygodniowy

oprawy

ceny

 

Kalendarze książkowe 2017 rok

Kalendarz książkowy to element niezbędny dla każdego, kto lubi planować lub też ma do zapamiętania wiele ważnych spotkań czy inicjatyw. Taki produkt pozwala wygodnie zarządzać czasem, nie pozwalając jednocześnie zapomnieć o żadnym obowiązku. Każda osoba biznesu powinna go posiadać.kalendarz ksiązkowy A5 dzienny 2017

KALENDARZ A5 DZIENNY

kalendarz ksiązkowy B5 tygodniowy 2017

KALENDARZ B5 TYGODNIOWY

  
 
kalendarz ksiązkowy A4 dzienny 2017

KALENDARZ A4 DZIENNY

kalendarz ksiązkowy A4 tygodniowy 2017

KALENDARZ A4 TYGODNIOWYW naszej ofercie znajdują się eleganckie, estetyczne i praktyczne książkowe kalendarze firmowe, oprawione w ekoskórę, które dostępne są w wariancie dziennym (jeden dzień to jedna strona) oraz tygodniowym, a także w formatach A4, A5 i B5. To klient decyduje o tym, jakie wymiary i układ dni ma posiadać jego kalendarz.

Ale najważniejsze jest to, że zapewniamy możliwość indywidualnego znakowania tych produktów za pomocą graweru lub tłoczenia.

Nasze kalendarze są mocne i wytrzymałe, gdyż karty są zarówno klejone, szyte i wzmocnione krepą.
Produkty, które oferujemy, posiadają wiele praktycznych opcji – dostępne są w aż pięciu wersjach językowych, udostępniają jednostki miar, informacje o UE, telefoniczne numery kierunkowe, plany urlopowe, przydatne adresy internetowe, kalendarz stuletni oraz wiele więcej ciekawych informacji.

Kalendarze 2019 - wieloplanszowe, trójdzielne, spiralowane, biurkowe - indywidualne projekty kalendarzy, gotowe wzory - Kraków